1 pokoj
31.94 m²
18 617,78 zł/m2
2 piętro
FML-LS-270
Oblicz ratę kredytu

594 652 zł

Lokal na sprzedaż
Bez prowizji

Szczegóły oferty

Inwestycja Lea Spot
Symbol oferty FML-LS-270
Powierzchnia 31,94 m²
Liczba pokoi 1
Piętro 2
Stan lokalu deweloperski
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Woda ciepła - miejska
Ogrzewanie C.O. miejskie
Winda tak

Opis nieruchomości

Lokal usługowy — 27,58 m²: jasna przestrzeń o otwartym układzie, idealna pod biuro, salon, showroom lub działalność usługową, z możliwością indywidualnej aranżacji.

Łazienka — 4,36 m²: funkcjonalne zaplecze sanitarne o kompaktowym i wygodnym układzie.

Powierzchnia użytkowa — 31,94 m²: nowoczesny lokal komercyjny o wysokości 2,59 m, gotowy do dostosowania do potrzeb biznesu.

Organizacja pod klucz od 1399 zt/m2
Planowana data zakończenia budowy: 30.09.2027

Rozwiąż równanie:
13 6
Niepoprawny wynik