Mieszkanie na sprzedaż Kraków

3 pokoje
63.07 m²
16 300,00 zł/m2
1 piętro
FML-MS-236
Oblicz ratę kredytu

1 028 041 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Bez prowizji

Szczegóły oferty

Inwestycja Casa Feliz Portowa II
Symbol oferty FML-MS-236
Powierzchnia 63,07 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 1

Opis nieruchomości

Przestronny pokój z aneksem kuchennym — 29,48 m²
Przytulny pokój idealny na sypialnię lub gabinet — 11,38 m²
Jasny pokój na sypialnię, pokój dziecka lub strefę pracy — 11,47 m²
Funkcjonalny korytarz z miejscem do przechowywania — 5,89 m²
Nowoczesna łazienka — 4,85 m²
Balkon do wypoczynku — 3,96 m²

Powierzchnia użytkowa mieszkania — 63,07 m². Komfortowy układ 3-pokojowy z dużą strefą dzienną, oddzielnymi pokojami i balkonem — doskonała propozycja do zamieszkania lub jako inwestycja.

Organizacja pod klucz od 1399 zt/m2
Planowana data zakończenia budowy: 30.09.2026