Mieszkanie na sprzedaż Kraków

5 pokoi
111.68 m²
25 279,37 zł/m2
8 piętro
FML-MS-291
Oblicz ratę kredytu

2 823 200 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Bez prowizji

Szczegóły oferty

Inwestycja Awangarda Mogilska
Symbol oferty FML-MS-291
Powierzchnia 111,68 m²
Liczba pokoi 5
Piętro 8

Opis nieruchomości

Salon z aneksem kuchennym — przestronna, jasna strefa do wypoczynku, spotkań i codziennego życia — 41,25 m²

Gabinet — komfortowe oddzielne miejsce do pracy lub nauki — 8,05 m²

Sypialnia — przytulny pokój z wygodnym dostępem do garderoby — 9,43 m²

Garderoba — funkcjonalna przestrzeń do przechowywania — 4,46 m²

Przedpokój — wygodna centralna strefa komunikacyjna mieszkania — 16,96 m²

Łazienka — nowoczesna przestrzeń zapewniająca codzienny komfort — 5,41 m²

Toaleta gościnna — praktyczne rozwiązanie dla większej wygody — 2,62 m²

Pokój — jasne pomieszczenie idealne na sypialnię, pokój dziecięcy lub gościnny — 11,73 m²

Pokój — uniwersalna przestrzeń do odpoczynku, pracy lub aranżacji dziecięcej — 11,77 m²

Taras — duża prywatna strefa relaksu na świeżym powietrzu — 36,83 m²

Taras — dodatkowa kameralna przestrzeń na poranną kawę lub zielony kącik — 8,83 m²

Organizacja pod klucz od 1399 zt/m2
Planowana data zakończenia budowy: 30.06.2028