Mieszkanie na sprzedaż Kraków

2 pokoje
36.93 m²
16 300,00 zł/m2
3 piętro
FML-MS-273
Oblicz ratę kredytu

601 959 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Bez prowizji

Szczegóły oferty

Inwestycja Glogera Bricks
Symbol oferty FML-MS-273
Powierzchnia 36,93 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 3

Opis nieruchomości

Jasny przedpokój 4,16 m² z miejscem na zabudowę i wygodnym dostępem do wszystkich pomieszczeń.

Przestronny pokój z kuchnią 18,25 m² — funkcjonalna strefa dzienna z miejscem na wypoczynek, stół jadalniany i liniową kuchnię.

Przytulny pokój 10,79 m² idealny jako sypialnia z łóżkiem dwuosobowym, szafą i eleganckim wystrojem.

Nowoczesna łazienka 3,73 m² z przemyślanym układem wanny, umywalki i toalety.

Balkon 4,33 m² — komfortowa przestrzeń na poranną kawę, rośliny i relaks na świeżym powietrzu.

Powierzchnia użytkowa mieszkania: 36,93 m².

Organizacja pod klucz od 1399 zt/m2
Planowany termin zakończenia budowy: 30.06.2026