Mieszkanie na sprzedaż Kraków

2 pokoje
40.67 m²
15 337,37 zł/m2
2 piętro
FML-MS-298
Oblicz ratę kredytu

623 771 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Bez prowizji

Szczegóły oferty

Inwestycja Bociana
Symbol oferty FML-MS-298
Powierzchnia 40,67 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 2

Opis nieruchomości

Jasne mieszkanie o powierzchni 40,68 m² z funkcjonalnym układem, osobną sypialnią, przestronną strefą dzienną z aneksem kuchennym oraz balkonem. Idealne zarówno do komfortowego zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.

Pokój dzienny z aneksem — 18,96 m²
Sypialnia — 12,10 m²
Przedpokój — 4,57 m²
Łazienka — 5,05 m²
Balkon — 4,23 m²

Powierzchnia użytkowa mieszkania — 40,68 m²
Wysokość lokalu — 2,60 m

Organizacja pod klucz od 1399 zt/m2
Planowana data zakończenia budowy: 30.09.2027