Mieszkanie na sprzedaż Kraków

2 pokoje
38.46 m²
16 500,00 zł/m2
2 piętro
FML-MS-313
Oblicz ratę kredytu

634 590 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Bez prowizji

Szczegóły oferty

Inwestycja Green City
Symbol oferty FML-MS-313
Powierzchnia 38,46 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 2

Opis nieruchomości

Mieszkanie 38,28 m² — jasna i funkcjonalna przestrzeń z przemyślanym układem, osobną sypialnią, przestronnym salonem z aneksem kuchennym oraz balkonem. Idealna propozycja do komfortowego zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem.

Przedpokój — 4,26 m²

Salon z aneksem kuchennym — 17,50 m²

Łazienka — 4,27 m²

Sypialnia — 12,25 m²

Powierzchnia całkowita — 38,28 m²

Organizacja pod klucz od 1399 zt/m2
Planowana data zakończenia budowy: 30.12.2026