Mieszkanie na sprzedaż Kraków

3 pokoje
52.23 m²
13 000,00 zł/m2
1 piętro
FML-MS-224
Oblicz ratę kredytu

678 990 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Bez prowizji

Szczegóły oferty

Inwestycja Enklawa Bukowa etap II
Symbol oferty FML-MS-224
Powierzchnia 52,23 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 1

Opis nieruchomości

Przestronny salon z aneksem kuchennym — 22,48 m²
Przytulna sypialnia — 10,73 m²
Jasny pokój / gabinet — 8,34 m²
Funkcjonalny przedpokój — 6,48 m²
Nowoczesna łazienka — 4,20 m²
Balkon do wypoczynku — 3,35 m²

Mieszkanie z przemyślanym układem, jasnym salonem z aneksem kuchennym, dwoma osobnymi pokojami oraz balkonem. Doskonała propozycja do komfortowego zamieszkania lub jako atrakcyjna inwestycja pod wynajem.

Organizacja pod klucz od 1399 zt/m2
Planowana data zakończenia: 30.12.2027