Mieszkanie na sprzedaż Kraków

2 pokoje
42.88 m²
16 067,16 zł/m2
2 piętro
FML-MS-305
Oblicz ratę kredytu

688 960 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Bez prowizji

Szczegóły oferty

Inwestycja Łepkowskiego
Symbol oferty FML-MS-305
Powierzchnia 42,88 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 2

Opis nieruchomości

Jasne mieszkanie w stylu nowoczesnego skandynawskiego minimalizmu z funkcjonalnym układem, przestronnym salonem z aneksem kuchennym, oddzielną sypialnią oraz dużym balkonem. Wnętrze zaprojektowane w czystych, jasnych kolorach z kontrastowymi detalami, naturalnym drewnem i delikatnymi jasnoniebieskimi akcentami.

Przedpokój — 5,44 m²
Łazienka — 4,69 m²
Pokój dzienny z aneksem kuchennym — 20,89 m²
Sypialnia — 12,04 m²
Balkon — 7,07 m²

Organizacja pod klucz od 1399 zt/m2
Planowana data zakończenia budowy: 30.06.2026