Mieszkanie na sprzedaż Kraków

3 pokoje
49.63 m²
14 800,00 zł/m2
4 piętro
FML-MS-265
Oblicz ratę kredytu

734 524 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Bez prowizji

Szczegóły oferty

Inwestycja Piasta Park VI
Symbol oferty FML-MS-265
Powierzchnia 49,63 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 4
Stan lokalu deweloperski
Gaz tak - miejski
Woda ciepła - miejska
Ogrzewanie C.O. miejskie
Winda tak

Opis nieruchomości

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,63 m² z jasnym układem pomieszczeń i komfortową strefą dzienną.

Pokój dzienny z aneksem — 19,94 m²: przestrzeń na kuchnię, jadalnię oraz wygodną strefę wypoczynku.

Pokój — 11,53 m²: jasna sypialnia z miejscem na duże łóżko i szafę.

Pokój — 8,92 m²: idealny jako pokój dziecięcy, gabinet lub pokój gościnny.

Przedpokój — 5,16 m²: praktyczna strefa wejściowa z miejscem do przechowywania.

Łazienka — 4,08 m²: funkcjonalna przestrzeń na wannę, umywalkę, toaletę i pralkę.

Loggia — 2,85 m²: dodatkowa strefa relaksu lub zielony kącik.

Organizacja pod klucz od 1399 zt/m2
Planowana data zakończenia budowy: 30.12.2026