Mieszkanie na sprzedaż Kraków

3 pokoje
51.97 m²
15 400,00 zł/m2
4 piętro
FML-MS-306
Oblicz ratę kredytu

800 338 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Bez prowizji

Szczegóły oferty

Inwestycja Łepkowskiego
Symbol oferty FML-MS-306
Powierzchnia 51,97 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 4

Opis nieruchomości

Jasne mieszkanie w stylu nowoczesnego skandynawskiego minimalizmu, z funkcjonalnym układem, naturalnym światłem słonecznym, kontrastową jasną kolorystyką oraz subtelnymi błękitnymi akcentami. Przestrzeń idealna do komfortowego zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem.

Pokój dzienny z aneksem kuchennym — 19,24 m²

Pokój — 12,71 m²

Pokój — 7,81 m²

Przedpokój — 7,51 m²

Łazienka — 4,70 m²

Balkon — 4,69 m²

Organizacja pod klucz od 1399 zt/m2
Planowana data zakończenia budowy: 30.06.2026