Mieszkanie na sprzedaż Kraków

2 pokoje
44.07 m²
18 840,48 zł/m2
3 piętro
FML-MS-286
Oblicz ratę kredytu

830 300 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Bez prowizji

Szczegóły oferty

Inwestycja Awangarda Mogilska
Symbol oferty FML-MS-286
Powierzchnia 44,07 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 3

Opis nieruchomości

Przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym 19,61 m² — jasna otwarta strefa do wypoczynku, spotkań i codziennego komfortu.

Przytulny pokój 12,15 m² — prywatna przestrzeń z miejscem na duże łóżko, szafę oraz wyjściem na loggię.

Loggia 3,05 m² — dodatkowe miejsce na poranną kawę, zieleń i spokojny relaks.

Łazienka 4,77 m² — funkcjonalne pomieszczenie z wanną, umywalką, toaletą i miejscem do przechowywania.

Przedpokój 5,15 m² — wygodna strefa wejściowa z miejscem na szafę, lustro i codzienne przechowywanie.

Garderoba 2,39 m² — praktyczne oddzielne pomieszczenie do organizacji ubrań i rzeczy domowych.

Organizacja pod klucz od 1399 zt/m2
Planowana data zakończenia budowy: 30.06.2028