Mieszkanie na sprzedaż Kraków

4 pokoje
67.09 m²
12 499,92 zł/m2
3 piętro
FML-MS-219
Oblicz ratę kredytu

838 620 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Bez prowizji

Szczegóły oferty

Inwestycja Słoneczne Miasteczko
Symbol oferty FML-MS-219
Powierzchnia 67,09 m²
Liczba pokoi 4
Piętro 3

Opis nieruchomości

Przedpokój — 9,54 m² — elegancka przestrzeń wejściowa z miejscem do przechowywania
Łazienka — 4,86 m² — nowoczesny design i funkcjonalny układ
Salon z aneksem kuchennym — 20,93 m² — jasna i przestronna strefa wypoczynku dla całej rodziny
Pokój — 7,47 m² — idealny na pokój dziecięcy lub gabinet
Pokój — 9,97 m² — przytulna przestrzeń na sypialnię lub pokój gościnny
Pokój — 14,53 m² — komfortowa sypialnia master z dużym oknem
Balkon — 7,80 m² — idealne miejsce na poranną kawę i relaks

Organizacja pod klucz od 1399 zt/m2
Planowany termin zakończenia: 30.06.2026