Mieszkanie na sprzedaż Kraków

4 pokoje
66.16 m²
12 849,65 zł/m2
1 piętro
FML-MS-283
Oblicz ratę kredytu

850 133 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Bez prowizji

Szczegóły oferty

Inwestycja Zakątek Telimeny
Symbol oferty FML-MS-283
Powierzchnia 66,16 m²
Liczba pokoi 4
Piętro 1

Opis nieruchomości

Pokój dzienny z aneksem kuchennym 18,52 m² — jasna przestrzeń do wypoczynku, gotowania i jadalni z wyjściem na balkon.

Sypialnia 12,12 m² — przestronna główna sypialnia z miejscem na duże łóżko i zabudowę.

Sypialnia 9,62 m² — przytulny pokój idealny jako pokój dziecięcy, gabinet lub sypialnia gościnna.

Sypialnia 9,18 m² — funkcjonalny oddzielny pokój z miejscem na łóżko, biurko i szafę.

Przedpokój 10,33 m² — wygodna strefa komunikacyjna z możliwością wykonania zabudowy.

Łazienka 4,55 m² — komfortowe pomieszczenie z miejscem na wannę, umywalkę i pralkę.

WC 1,84 m² — praktyczna oddzielna toaleta zwiększająca komfort mieszkania.

Balkon 5,30 m² — dodatkowa przestrzeń do relaksu na świeżym powietrzu.

Organizacja pod klucz od 1399 zt/m²
Planowana data zakończenia budowy: 30.12.2026