Mieszkanie na sprzedaż Kraków

3 pokoje
68.99 m²
13 477,27 zł/m2
3 piętro
FML-MS-301
Oblicz ratę kredytu

929 797 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Bez prowizji

Szczegóły oferty

Inwestycja Bociana
Symbol oferty FML-MS-301
Powierzchnia 68,99 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 3

Opis nieruchomości

Jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,99 m² z prywatnym ogrodem 37,83 m², funkcjonalnym układem oraz przestronną strefą dzienną z wyjściem na zieleń.

Pokój dzienny z aneksem — 23,66 m²
Sypialnia 1 — 15,47 m²
Sypialnia 2 — 8,84 m²
Przedpokój — 8,22 m²
Komunikacja — 4,54 m²
Łazienka — 5,23 m²
WC — 3,03 m²
Ogród — 37,83 m²

Organizacja pod klucz od 1399 zt/m2
Planowana data zakończenia budowy: 30.09.2027