1 pokoj
35.25 m²
23 357,37 zł/m2
2 piętro
FML-LS-271
Oblicz ratę kredytu

823 347 zł

Lokal na sprzedaż
Bez prowizji

Szczegóły oferty

Inwestycja Lea Spot
Symbol oferty FML-LS-271
Powierzchnia 35,25 m²
Liczba pokoi 1
Piętro 2
Stan lokalu deweloperski
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Woda ciepła - miejska
Ogrzewanie C.O. miejskie
Winda tak

Opis nieruchomości

Lokal usługowy — 31,02 m² — jasna, otwarta przestrzeń idealna na biuro, showroom, salon lub działalność usługową z wyjściem na balkon.

Łazienka — 4,23 m² — kompaktowe i funkcjonalne pomieszczenie z możliwością nowoczesnego wykończenia.

Balkon — dodatkowa przestrzeń na strefę relaksu, dekorację lub reprezentacyjną część lokalu.

Powierzchnia użytkowa — 35,25 m².

Organizacja pod klucz od 1399 zt/m2
Planowana data zakończenia budowy: 30.09.2027